Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

23 лютого 2016 року викладачами кафедри бухгалтерського обліку та кафедри аудиту проводився I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

Учасниками Олімпіади були студенти III-V курсів спеціальності 6.030509 «Облік і аудит». Студенти виконували письмове завдання, яке поєднувало в собі такі дисципліни: «Фінансовий облік I-II», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». За результатами проведеної Олімпіади переможцями стали:

Серед студентів 3 курсу

1. місце – Шибецький Володимир Михайлович
  2. місце – Дробченко Яна Олександрівна
  3. місце – Лісовий Роман Валентинович, Колісецька Наталя Василівна

Серед студентів 4 курсу

1. місце – Калініченко Аліна Андріївна,
  2. місце – Войтюк Олексій Олександрович, Ковбаско Катерина Андріївна, Пархоменко Валентина Юріївна
  3. місце – Вільховська Катерина Ярославівна, Білецька Вероніка Юріївна

Серед студентів 5 курсу

1. місце – Колч Олександр Леонідович
  2. місце – Водзінський Василь Володимирович
  3. місце – Раціна Інна Василівна

Студенти-переможці I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» – Колч Олександр і Калініченко Аліна – будуть представляти нашу Академію в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади в Тернопільському національному економічному університеті 11-13 травня 2016 року.

Бажаємо нашим студентам успіхів і перемоги!