Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 25 лютого 2016 року у Національній академії статистики, обліку та аудиту на базі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

В олімпіаді взяли участь студенти третього та четвертого курсів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент». Під час олімпіади учасники розв’язували практичні та тестові завдання, показали високий рівень підготовки та творчий характер опрацювання запропонованих завдань.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» стали:

  1. місце – Шкурдода Юлія Олександрівна – студентка 4-го курсу (гр. МЗЕД-12.07);
  2. місце – Халимон Марина Олександрівна – студентка 4-го курсу (гр. МЗЕД-12.07);
  3. місце – Журжа Леонід Васильович – студент 3-го курсу (гр. МЗЕД-13.07) та Пінчук Роман Миколайович – студент 4-го курсу (гр. МЗЕД-12.07).

За рішенням оргкомітету до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», який відбудеться 7-8 квітня 2016 року у

Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка рекомендовано таких студентів:

  • Шкурдода Юлія Олександрівна та Халимон Марина Олександрівна – студентки 4-го курсу (гр. МЗЕД-12.07).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *