За результатами XV студентської наукової конференції

За результатами XV студентської наукової конференції

23 березня  в  Національній академії статистики, обліку та аудиту згідно з Реєстром наукових заходів УкрІНТЕІ України відбулася  XV Всеукраїнська студентська наукова конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту:теорія, методологія, організація» присвячена пам’яті  д.е.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України О.С. Бородкіна.

З вітальним словом виступив перший проректор д.е.н., професор Редько Олександр Юрійович. Такі  конференції в  НАСОА вже  стали  традиційними. Проведення таких конференцій  в академії, безумовно, надихає  студентську молодь, надає їй нового  імпульсу  для наукових  пошуків. Конференція знайшла широкий відгук у студентів з усіх регіонів України:  було зареєстровано 79 делегатів, у тому числі  14 студентів з інших вищих навчальних закладів України.

У роботі конференції  взяли участь відомі науковці НАСОА професори: В.М. Пархоменко, Л.Є. Момотюк, М.Т. Теловата, М.Д. Корінько, І.Ф. Надольний, В.П. Пантелеєв, викладачі кафедр, а також гості: к.е.н., доцент Литвиненко В.С. з Національного університету біоресурсів та природокористування України, к.е.н., доцент Безверхий К.В. з ДВНЗ «Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана», менеджер із зв’язків  з  громадськістю  газети «Все про бухгалтерський облік» І.В. Дручило.

На конференції були розглянуті найбільш важливі питання міжнародного та національного досвіду щодо розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування діяльності підприємств, фінансової звітності, як джерела інформаційного забезпечення контролю, аналізу та аудиту в Україні,  актуальним проблемам економіки, фінансів, інформатики та перспективам їх розвитку.

Завідувач кафедри бухгалтерського обліку д.пед.н., професор Марія Теодозіївна Теловата, підводячи підсумки конференції, щиро подякувала всім присутнім учасникам, доповідачам за цікаві доповіді-презентації, вручила сертифікати,  і висловила впевненість, що студентська наука в НАСОА має непогані перспективи.

Сертифікатами за кращу доповідь-презентацію були нагороджені:

  • Корженко Олексій – студент університету економіки та права «Крок»
  • Богатир Надія – студентка КНТЕУ
  • Лебедєва Вікторія – студентка КНЕУ ім. Вадима Гетьмана
  • Лозоцька Катерина – студентка НУБІП України
  • Ковбаско Катерина – студентка НАСОА

Грамотами за кращу наукову студентську тезу були нагороджені:

  • Нерода Крістіна – студентка НАСОА
  • Ткаченко Тетяна – студентка НАСОА
  • Матейчук Юлія – студентка КНТЕУ
  • Костяна Ірина – студентка НАСОА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *