Викладачі кафедри обліку та оподаткування відвідали семінар Головного управління ДФС у м. Києві «Основні напрями взаємодії з представниками столичного бізнесу. Надання сервісних послуг та фіскальна складова».

15 березня 2018 року відбувся семінар, у якому взяли участь понад 147 працівників фіскальної служби ГУ ДФС у м. Києві, серед учасників були запрошені викладачі кафедри обліку та оподаткування Національної академії статистики, обліку та аудиту: завідувач кафедри, д.пед.н., професор Теловата М.Т., головний бухгалтер НАСОА Лишиленко Л.В., д.е.н., професор Пантелеєв В.П., к.е.н., доцент Курило Г.М., к.е.н., доцент Юрченко О.А.

З вітальним словом перед присутніми виступила Демченко Людмила Дмитрівна – начальник ГУ ДФС у м. Києві.

Програма семінару була надзвичайно цікавою, розглядалися питання професійно-практичного змісту, а саме:

• «Податковий борг та шляхи погашення» (Брицька Л.Є. – заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві);
  • «Звільнення з податкової застави. Продаж майна, що перебуває у податковій заставі» (Воропай С.Б. – начальник управління погашення боргу);
  • «Подання заяв про розстрочення (відстрочення) податків» (Миргородець М.В. – заступник начальника управління – начальник відділу організації роботи, моніторингу та інформаційно-аналітичного забезпечення);
  • «Адміністрування податків і зборів з юридичних осіб» (Пруднікова Е.М. – заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві);
  • «Реєстрація та зупинення податкових накладних та їх наслідки» (Крупнова О.Ю. – заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві);
  • «Планування та проведення перевірок» (Якушко І.В. – директор Департаменту аудиту ГУ ДФС у м. Києві).

Велика подяка організаторам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний і дуже насичений інформаційний захід, вдале поєднання науково-теоретичної та практичної частини семінару. Було надзвичайно цікаво, нестандартно, захоплююче! Корисно, як для працівників ГУ ДФС України, так і для викладачів, які викладають навчальні дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні», «Облік розрахунків за податками», «Облік і оподаткування в підприємницькій діяльності», «Адміністрування податків і зборів», «Обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки підприємства» для професійної підготовки студентів – майбутніх фахівців державної фіскальної служби, державної контрольно-ревізійної служби, державного казначейства та митниці.

Проведення таких семінарів сприяє підвищенню професійного, інтелектуального рівня та досвіду, для практикуючих бухгалтерів (фінансистів, податківців, викладачів ВНЗ). Бажаємо і надалі продовжувати співпрацю на засадах укладених угод між ГУ ДФС м. Києві та Національною академією статистики, обліку та аудиту.