Міжнародний день бухгалтера – професійне свято!

Міжнародний день бухгалтера – професійне свято!

У 1494 році 10 листопада побачила світ книга монаха, математика Луки Пачолі (LucaPacioli) «Все про арифметику, геометрію і пропорції». Історичним для майбутньої професії бухгалтера був розділ книги, який мав назву «Трактат про рахунки та записи». Саме тоді з’явилася перша інформаційна система в світі – подвійний запис.

10 листопада в Національній академії статистики, обліку та аудиту за участю студентів 3-4 курсів факультету обліку та аудиту відбулося свято «В гостях у Луки Пачолі», організоване кафедрою бухгалтерського обліку.

Міжнародний день бухгалтера відзначали разом декани факультетів, завідувачі кафедр, професорсько-викладацький склад, працівники бухгалтерії, студенти. З вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор, доктор економічних наук, професор О. Ю. Редько та завідувач кафедри бухгалтерського обліку, доктор педагогічних наук, професор М. Т. Теловата.

Програма свята була надзвичайно цікавою, веселою, різножанровою. У виконанні студентів звучали вітання в прозі, оригінальні пісні, демонструвалися пародійні курйози, а також кіно-екскурс професійної діяльності бухгалтерів.

Завершилося свято «В гостях у Луки Пачолі» веселою композицією за мотивом пісні «Милий мій бухгалтер» та пригощанням від імені Луки Пачолі всіх присутніх солодощами.

На завершення учасники дійства побажали всім присутнім «безлімітного щастя, здоров’я і удачі в Активі, відсутності недоїмки в коханні, взаємозаліків у відносинах, а також невичерпних джерел фінансування для реалізації особистих планів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *