Конференція «Досвід України та країн Європейського Союзу у вирішенні актуальних проблем психології в сучасних соціально-політичних умовах»

Конференція «Досвід України та країн Європейського Союзу у вирішенні актуальних проблем психології в сучасних соціально-політичних умовах»

11 грудня 2015 року у Києві відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Досвід України та країн Європейського Союзу у вирішенні актуальних проблем психології в сучасних соціально-політичних умовах» у рамках заходів, присвячених 70-річчю діяльності Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України.

Організаторами конференції виступили: Національна Академія педагогічних наук України, Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Представництво Польської Академії Наук у Києві, Католицький університет Любліна Іоанна Павла ІІ (Інститут науки про родину і працю соціальну), Всеукраїнська громадська організація «Товариство психологів України», Українська Асоціація організаційних психологів та психологів праці.

Активними учасниками конференції стали понад 100 наукових співробітників, викладачів, аспірантів, студентів, керівників освітніх закладів, лікарів та практикуючих психологів із різних регіонів України (Львів, Вінниця, Дрогобич, Луцьк, Київ та Київська область (Ірпінь), Чернівці, Рівне та Рівненська область (Острог), Камянець-Подільський та ін.). Було представлено змістовні наукові доповіді фахівців Польщі (Люблін) та України, які стосувались актуальних академічних і прикладних проблем психології.

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Національної академії статитики, обліку та аудиту к. психол. н., доцент Креденцер О. В. та к. психол. н., доцент Щіпановська О. Р., якими було представлено наукові доповіді на різних секційних засіданнях.

Зокрема, к. психол. н., доцент Креденцер О. В. виступила з докладом «Технології формування підприємницької поведінки персоналу освітніх організацій в контексті розвитку організаційної структури» на секції «Технології роботи психологів щодо вирішення актуальних психологічних проблем в сучасних організаціях та родинах: досвід України і країн Європейського Союзу», к. психол. н., доцент Щіпановська О. Р. представила доповідь: «Сучасні погляди на емоційні реакції на стрес та механізми психологічного захисту» на секції «Особливості психологічної допомоги учасникам АТО та постраждалим від військового конфлікту».

З 6 листопада 2015 року к. психол. н., доцент Щіпановська О. Р. стала членом Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (УАОППП), яка є однією із засновників Європейської Асоціації організаційних психологів та психологів праці (Europen Association of Work and Organizational Psychology, EAWOP).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *