Інтелектуальна гра «Найрозумніший» 2018

17 квітня відбувся ІІ тур інтелектуальної гри «Найрозумніший». До Академії на другий тур прибули переможці першого туру за результатами інтелектуальної гри «Брейн-ринг» та учасники конкурсу учнівських робіт .

Всього взяли участь 62 учня 9-11 класів, у тому числі:

• учні ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3 м. Чигирин, Черкаської області;
  • учні професійно технічного училища, гімназії та переможці учнівських конкурсних робіт м. Шостка, Сумської області;
  • учні гімназії та ЗОШ №1 смт Димер, Вишгородського р-ну, Київської області;
  • учні спеціалізованої школи №139 з поглибленим вивченням математики м. Києва.

Творчий захід носив комплексний характер і включав:

• проведення Інтелектуальної гра «Найрозумніший»;
  • презентацію робіт за результатами Всеукраїнського конкурсу з «IT- фантазії і кібернетика» за номінаціями:
  • «Улюблений гаджет – мій друг та компаньйон у діловій активності»;
  • «Алгоритми навколо нас»;
  • «Якби я мандрував світом, що б я розповів та показав про Україну».

Інтелектуально-творчу гру «Найрозумніший» вів досвідчений дует ведучих Академії, талановиті та харизматичні Ірина Вашека і Андрій Синяков, які протягом всього заходу завдяки своєму артистизму та майстерності підтримували гарний настрій всіх учасників.

Оцінювало конкурсні завдання журі у складі:

• Черушева Галина Батрбеківна – завідувач відділом профорієнтаційної роботи;
  • Пархоменко Вікторія Вікторівна – декан фінансово-економічного факультету;
  • Пилипенко Олексій Іванович – декан обліково-статистичного факультету;
  • Серба Дар’я Михайлівна – завідувач навчальним відділом.

На початку заходу була представлена найкраща відеопрезентація «Улюблений гаджет – мій друг та компаньйон у діловій активності» Ключко Вікторії, яка посіла 1 місце.

Інтелектуальний конкурс «Найрозумніший» включав комплекс завдань за категоріями: математика і мистецтво; традиції України та писемність; кмітливість та література; географія та економічна азбука; мікс.

Більшість учасників продемонстрували ерудицію з широкого кола питань.

Всі учні отримали сертифікати за представлені конкурсні роботи та участь у творчих змаганнях.

За результатами інтелектуальної гри «Найрозумніший» журі визначило переможців, які отримали грамоти та сертифікати:

1. місце – Сьомка Владислав, Стеценко Мілана, Іванова Діана.
  2. місце – Горголь Дарина, Власюк Валерія , Чиж Сергій.
  3. місце – Тютюник Анастасія, Петренко Діана, Хухаленко Богдан, Бедунов Олександр.

Академія відзначила Подяками колективи шкіл за підготовку творчої учнівської молоді.

По завершенню заходу проводилися індивідуальні бесіди з учнями та представниками шкіл, надавалася додаткова інформація про умови вступу в Академію, можливості та переваги академічної мобільності студентів Академії у процесі навчання.

Гостям столиці за підтримки адміністрації Академії було проведено екскурсію історичними місцями Києва.

В організації та проведенні заходу активну участь приймали методисти Академії та студенти першого курсу Фурсік Тетяна, Клековкін Радислав, Лесь Юлія, Яковець Євгеній, Костюк Юрій, які зустрічали та супроводжували гостей протягом всього часу, проводили екскурсію по Академії. Студенти Майструк Юлія, Денисюк Анастасія, Олексій Загородній створили святкову атмосферу на заході своїми творчими номерами.