Захист кваліфікаційних робіт магістрів на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування

30 травня 2023 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики обліку та аудиту відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів. На захисті були присутні голова екзаменаційної комісії Онишко С. В.  (доктор економічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри фінансових ринків та технологій Державного податкового університету), Шульга С.В. (доктор економічних наук, проректор з науково-педагогічної та фінансово-економічної роботи, професор кафедри обліку, аудиту та оподаткування НАСОА),  Бондарук Т. Г. (доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА, гарант ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти), Момотюк Л. Є. (доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА), Заїчко І. В. (кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА).

Магістри показали високий рівень підготовки, що було відзначено комісією. Бажаємо нашим випускникам успіху у подальшому втіленні своїх знань, натхнення і здійснення усіх мрій!