Неформальна освіта на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування

Освітнім трендом XXI століття є неформальна освіта. У контексті забезпечення сталого та збалансованого розвитку суспільства вона набуває надзвичайно важливого значення. В рамках проекту «Європейський центр знань молоді» (European Youth Knowledge Centre) неформальну освіту визначають, як будь-яку організовану поза формальною освітою навчальну діяльність, яка доповнює формальну освіту, забезпечуючи засвоєння тих умінь і навичок, які необхідні для соціально та економічно активного громадянина країни.

«Вчитися в дії», «вчитися взаємодіяти» та «вчитися вчитись» – три найважливіші складові неформальної освіти, яка дає можливість розвиватись, реалізовувати свої потреби та отримувати натхнення.

У рамках вивчення дисциплін «Фінанси місцевого самоврядування» (викладач – д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бондарук Т. Г.), «Інвестування» (викладач – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Заїчко І.В.), «Фінанси підприємств» (викладач – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Заїчко І.В.), «Публічні фінанси» (викладач – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богріновцева Л.М.), «Соціальне страхування» (викладач – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богріновцева Л.М.), «Банківська справа» (викладач – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Федина В. В.), «Фінансовий маркетинг» (викладач – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Федина В. В.), «Фінанси» (викладач – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ковернінська Ю. В.) здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 071 «Облік та оподаткування», 051 «Економіка», 281 «Публічне управління та адміністрування» пройшли онлайн-курси «Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування», «Фінансовий менеджмент», «Соціальне підприємництво», «Профорієнтаційний курс: Банкір», «Кредитна історія: що це і чому вона важлива», «Є-data: можливості та ефективний контроль за публічними фінансами», «Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності», «Цифровий маркетинг», «Зростайте до величі: розумне зростання до приватного бізнесу», «Фінанси для нефінансистів», «Основи фінансів та інвестицій», «Особистий та сімейний бюджет» та «Як почати власну справу в часи невизначеності: покроковий гайд від ТОП-підприємців України» на різних освітніх платформах.

Загалом, здобувачі вищої освіти отримали 154 сертифікати, що засвідчують успішне проходження курсів.

Пишаємося успіхами нашої молоді!!!