Питання державного кредиту та сучасного стану державного боргу України

17 листопада 2023 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Фінансист». Студентський науковий гурток «Фінансист» є активною спільнотою молоді, яка під керівництвом викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування постійно розвиває та реалізує свій науковий потенціал, беручи участь в наукових заходах не лише Національної академії статистики обліку та аудиту, але й за її межами.

Цього разу на засіданні гуртка було обговорено питання державного кредиту та сучасного стану державного боргу України. Доповідали здобувачі другого курсу – Павленко Ілля та Гончарова Марія та здобувач третього курсу – Яцентюк Лариса. Особливу увагу дослідники приділили актуальному стану державного кредиту та державного боргу України, теоретичним та практичним аспектам боргової безпеки в сучасних реаліях, дослідженню міжнародного досвіду управління державним боргом та можливостей його використання в Україні.

До активного обговорення долучилися не лише члени наукового гуртка, але й інші здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування, зокрема: завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Таїсія Григорівна Бондарук (загальне керівництво гуртком), Юлія Вікторівна Ковернінська (керівництво гуртком); наукові керівники роботи здобувачів-членів гуртка: кандидат економічних наук, доцент Людмила Миколаївна Богріновцева, доцент кафедри, кандидат економічних наук, доцент Ірина Володимирівна Заїчко, доцент кафедри, кандидат економічних наук, доцент Віта Віталіївна Федина.

Членами наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Фінансист» передбачається і надалі брати активну участь в різноманітних міжнародних, всеукраїнських, загальноакадемічних та кафедральних наукових заходах. На наступному засіданні гуртка планується обговорити актуальні питання фінансів домогосподарств як особливої сфери фінансової системи країни.

Дякуємо усім учасникам за цікаве та пізнавальне спілкування!