Гостьова лекція з актуальних проблем економічної психології та поведінкової економіки в системі управління

Гостьова лекція з актуальних проблем економічної психології та поведінкової економіки в системі управління

13 листопада 2023 року за ініціативи доцента кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін Черушевої Г.Б., а також за участі декана фінансово-економічного факультету Пархоменко В.В., магістрантам освітньої програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» в рамках вивчення курсу «Психологія управління» доктором психологічних наук, професором, провідним науковим співробітником Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, членом Виконавчої Дирекції Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (УАОППП) Оксаною Креденцер була проведена гостьова лекція на тему: «Економічна психологія та поведінкова економіка».

Предметом розмови були актуальні проблеми економічної психології, роль економічної свідомості та економічної поведінки у їх взаємозв’язку, як впливових чинників економічної активності суб’єктів управління, які викликали жваву дискусію та обговорення.

Лекторка зосередила увагу на розкриті багатьох аспектах когнітивної психології, концептуальних положеннях теорії прийняття рішень та поведінкової економіки.

Оксана Валеріївна обґрунтувала доцільність застосування психологічної методики в економіці на основі наукових розробок лауреата Нобелівської премії Деніеля Канемана, зокрема у побудові зв’язку між економікою та психологічним аналізом процесу прийняття рішень

Дякуємо гості за цікаву, змістовну лекцію та можливість познайомити менеджерів із перспективами застосування знань економічної психології в системі управлінської діяльності.