Захист дисертації Лаврової Олени Олексіївни

Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 15:00 годині відбудеться захист дисертації Лаврової Олени Олексіївни на тему: «Бухгалтерська фінансова звітність про страхову діяльність суб’єктів господарювання». Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник

Кандидат економічних наук, доцент Лютова Ганна Михайлівна, Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», доцент кафедри обліку і аудиту, м. Черкаси.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, доцент Гоголь Тетяна Анатоліївна, Чернігівський національний технологічний університет, доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, м. Чернігів.
  • Кандидат економічних наук Прокопенко Жанна Володимирівна, директор Печерського відділення страхової компанії UNIQA, м. Київ.