Захист дисертації Кисельова Кирила Юрійовича

Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 12:00 годині відбудеться захист дисертації Кисельова Кирила Юрійовича на тему: «Статистичне вивчення споживання продуктів харчування населенням України». Спеціальність 08.00.10 – статистика.

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Парфенцева Неля Олексіївна.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Кулинич Роман Омелянович, Хмельницький університет управління та права, завідувач кафедри математики, статистики та інформаційних технологій.
  • Кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Огай Марина Юріївна, Інститут демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України, старший науковий співробітник відділу соціально-демографічної статистики.