Творчий конкурс учнівських дослідних проектів «Фінанси у сучасному онлайн світі»

Тривалість: -
Місце проведення: Онлайн

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту запрошує до участі в творчому конкурсі учнівських дослідних проектів «Фінанси у сучасному онлайн світі».

Мета конкурсу – стимулювання інтелектуального та творчого розвитку молоді. Завданнями конкурсу є:

• залучення старшокласників до ознайомлення із сучасною фінансовою системою
  • підвищення їх соціальної та науково-пізнавальної активності;
  • сприяння використання молоддю сучасних цифрових технологій в управлінні фінансами;
  • розкриття та розвиток творчого потенціалу молоді за допомогою медіа технологій.

Участь у конкурсі можуть брати учні 9-11 класів. Також можлива коллективна участь у складі не більше 3 осіб.

Творчий конкурс проводиться за наступними темами:

1. «Платіжні онлайн засоби»
  2. «Управління фінансами у смартфоні».
  3. «Фінансове онлайн майбутнє».
  4. «Фінансові переваги та труднощі онлайн світу»
  5. «Цифрові валюти: майбутнє чи шахрайство»

Переможці – учасники Конкурсу та їх керівники будуть нагороджені почесними грамотами, а учні також сертифікатами із знижкою на навчання від Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Ви маєте змогу завантажити повну інформацію та вимоги до конкурсу.