Круглий стіл «Моніторинг оцінювання внутрішньої системи контролю якості суб’єктів аудиторської діяльності»

Круглий стіл «Моніторинг оцінювання внутрішньої системи контролю якості суб’єктів аудиторської діяльності»
Тривалість:
Місце проведення: Онлайн

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Моніторинг оцінювання внутрішньої системи контролю якості суб’єктів аудиторської діяльності», який Аудиторська палата України проведе спільно з Національною академією статистики, обліку та аудиту.

Кількість учасників у заході обмежена, тому попередня реєстрація обов’язкова. Звертаємо вашу увагу, що під однією електронною адресою може зареєструватися 1 учасник.

Для того, щоб стати учасником заходу, вам необхідно:

  1. Завантажити на свій комп’ютер або телефон програму-додаток ZOOM (для кращої роботи додатку рекомендуємо використовувати Google Chrome браузер).
  2. Заповнити заявку на реєстрацію.
  3. За 10-15 хвилин до початку заходу отримати посилання на вхід до віртуального залу конференції, та увійти, натиснувши відповідний значок.

Додатково інформуємо, що учасникам заходу Секретаріатом Аудиторської палати України буде надіслано свідоцтво у форматі електронного документа, яке підтверджує проходження безперервного професійного навчання із зазначенням обсягу тривалості навчання відповідно до фактичної участі.

Умови та порядок проходження аудиторами безперервного професійного навчання шляхом участі у короткострокових заходах, організованих Аудиторською палатою України, визначені пунктом 4 Положення про організацію проведення заходів Аудиторською палатою України, затвердженого рішенням Ради Аудиторської палати України від 25.02.2021 №54/25.