Захист дисертації Туманова Олексія Олександровича

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, Київ, Україна, 04107

О 14:00 годині відбудеться захист дисертації Туманова Олексія Олександровича на тему «Статистичне оцінювання розвитку соціальних медіа в Україні» Спеціальність 08.00.10 – статистика (Економічні науки).

Науковий керівник

• Кандидат економічних наук, доцент Чала Тетяна Георгіївна, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, доцент кафедри статистики, обліку та аудиту

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор, Цаль-Цалко Юзеф Сігізмундович, Поліський національний університет, МОН України, професор кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту;
  • Кандидат економічних наук, доцент, Голубова Галина Володимирівна, Національна академія статистики, обліку та аудиту, Державна служба статистики України, доцент кафедри статистики.