День відкритих дверей «Зима 2018»!

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 207, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Шановні майбутні абітурієнти та батьки! Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує вас на День відкритих дверей. Початок о 10:00 в аудиторії № 207.

Гості матимуть можливісь отримати необхідну інформацію про Академію, її сучасну матеріально-технічну базу, науково-педагогічний потенціал, основні напрями міжнародного співробітництва, багатоманітність студентського життя, а також інформацію про умови вступу до НАСОА, паралельне навчання в Польщі за програмою «Подвійний диплом» та підготовку до ЗНО на підготовчих курсах.

День відкритих дверей в Академії – це можливість майбутнім студентам не тільки ознайомитись з навчальним закладом, а й поспілкуватись із деканами факультетів, завідувачами випускових кафедр, працівниками профорієнтаційного відділу та приймальної комісії.

Ми з радістю чекаємо на вас!