Запрошуємо до написання наукових статей для збірника наукових праць «Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту» №1, 2018

Запрошуємо до написання наукових статей для збірника наукових праць   «Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту» №1, 2018
Тривалість: -
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує до написання наукових статей для рецензованого фахового видання, збірника наукових праць «Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту» №1, 2018.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.11.2014 р. № 1279 збірник наукових праць внесено до Переліку наукових фахових видань України в галузі економічних наук.

«Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту» відображається в інституційному репозитарії НАСОА; в Міжнародному, авторитетному каталозі відкритого доступу – Directory of Open Access Journals (DOAJ), довіднику репозитаріїв OpenDoar (Великобританія); архіві відкритого доступу Registry of Open Access Repositories (ROAR, університет Саутгемптона, Великобританія); в міжнародному реєстрі відкритого доступу Registry of Open Access Repository Mandates and Policies (ROARMAP); базі даних Ulrich’s Periodicals Directory американського видавництва Bowker, що є найбільшою базою даних, яка описує світовий потік серіальних видань, в базі даних Scientific Indexing Services (SIS), яка фокусується на цитуванні, індексації, аналізі цитованості, та вміщує в собі тисячі наукових журналів; базі даних InfoBase Index; інформаційному ресурсі Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського «Наукова періодика України» та інформаційній базі Google Scholar (h-індекс 4).

Номер ISSN 2520-6834 (print), 2521-1323 (online).

У періодичному виданні друкуються статті з таких тематичних рубрик як: статистика; бухгалтерський облік, аналіз та аудит; фінансовий облік; гроші і кредит; банківська справа; світове господарство і міжнародні економічні відносини; економіка та управління; економіка підприємств; інвестування; страхування; податкова справа; фінанси; математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці; соціальна економіка і політика; суспільство; світогляд, наука, культура; педагогіка, мовознавство; вища математика.

Ознайомитися з вимогами до подання матеріалів можна на сайті видання. Спільнота у Фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *