II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Облік і оподаткування»

Тривалість: -
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Облік і оподаткування» у 2017/2018 навчальному році.

( витяг з наказу по НАСОА від 16.11.2017 № 139 )

1. Провести 23 лютого 2018 року перший етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (далі – Конкурс) на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту (надалі – Академія).
  2. Провести 30 березня 2018 року другий етап ІІ туру – підсумкову науково-практичну конференцію для учасників Конкурсу.
  3. Затвердити оргкомітет з проведення Конкурсу.

Склад оргкомітету

Склад оргкомітету II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей облік та оподаткування у 2017/2018 навчальному році:

закрити

Кабінет № 605, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, Україна, 04107

телефон: +380 (44) 489-66-39
e-mail: kaf_bu@nasoa.edu.ua («На конкурс»)

Ви маєте змогу завантажити подробиці II туру конкурсу.