Щоденні Архіви: 24.11.2023

«Портрет сучасного лідера та його роль в формуванні ефективної команди»

08 листопада 2023 року студенти 1 курсу ОПП «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент ЗЕД» та «Маркетинг» на практичному занятті з дисципліни «Групова динаміка та комунікації» презентували власні проекти «Портрет сучасного лідера та його роль в формуванні ефективної команди»! Творчий та креативний підхід наших студентів до вибору конкретної особистості, як об’єкта дослідження, обґрунтування його лідерський здібностей, акцентування уваги на їх еволюції в процесі професійного становлення та розвитку особистості захоплює та вражає! Пишаємось нашими студентами!

Гостьова лекція на тему: «Соціологія релігії»

15 листопада в межах курсу «Соціологія» була прочитана гостьова лекція на тему: «Соціологія релігії» доктором філософських наук, професором, Віце-президентом Української асоціації релігієзнавців, виконавчим директором Центру релігійної інформації і свободи Української асоціації релігієзнавців Людмилою Филипович. Студенти ознайомились з теоретичними та практичними аспектами соціології релігії, її основними категоріями та методами соціологічних досліджень в галузі релігії. Особливий інтерес представила інформація щодо кількісного та якісного буття релігій в сучасному світі в цілому та в Україні зокрема.

Екскурсія до Музею Становлення української нації

23 листопада в рамках вивчення дисципліни «Історія держави і права України» студенти спеціальності 081 “Право” фінансово-економічного факультету НАСОА разом з доктором юридичних наук, професором кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних наук Корнієнком Петром Сергійовичем, організували цікаву екскурсію та лекцію до Музею Становлення української нації. В рамках екскурсії студентам розповідали про історію української нації від найдавніших часів до наших днів, про формування української державності, культуру, традиції, мистецтво, науку, спорт. Екскурсія проводилася за допомогою інтерактивних експонатів та мультимедійних презентацій.