Щоденні Архіви: 13.02.2019

Визначено переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Фінанси і кредит»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт щорічно організовується з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах та на виконання наказу МОН України. За підсумками конкурсу були відібрані кращі наукові роботи студентів, які будуть надіслані в базові ЗВО для участі у ІІ турі Конкурсу. Переможцями цьогорічного Конкурсу стали: Штельмах Ілона Олександрівна, студентка 5 курсу групи 14.04/1; Токарева Катерина Романівна, студентка 5 курсу групи 14.04/2; Рухало Сергій Євгенійович, студент 6 курсу групи 13.04/2 та Дубас Юлія Анатоліївна, студентка 3 курсу групи 16.04. Вітаємо переможців та бажаємо удачі та успіху у ІІ турі!

Захист магістерських робіт зі спеціальностей «Облік і оподаткування»

У січні 2019 року в Академії відбулася атестація здобувачів вищої освіти рівня магістр у формі публічного захисту магістерських робіт зі спеціальностей «Облік і оподаткування» спеціалізації «Облік, аудит та оподаткування» за акредитованою магістерською програмою АССА «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю» денної та заочної форми навчання, за результатами якої екзаменаційна комісія під головуванням декана факультету обліку та податкового менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктора економічних наук, професора кафедри обліку і оподаткування Бондаря М.І. ухвалила рішення, про присвоєння випускникам кваліфікації магістра зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування». У ході захисту магістранти продемонстрували високий рівень володіння теоретичним матеріалом, сучасними технологіями та методами збору, обробки і подання наукової інформації. Комісія особливо […]