Визначено переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Фінанси і кредит»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт щорічно організовується з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах та на виконання наказу МОН України.

За підсумками конкурсу були відібрані кращі наукові роботи студентів, які будуть надіслані в базові ЗВО для участі у ІІ турі Конкурсу. Переможцями цьогорічного Конкурсу стали:

• Штельмах Ілона Олександрівна, студентка 5 курсу групи 14.04/1;
  • Токарева Катерина Романівна, студентка 5 курсу групи 14.04/2;
  • Рухало Сергій Євгенійович, студент 6 курсу групи 13.04/2 та Дубас Юлія Анатоліївна, студентка 3 курсу групи 16.04.

Вітаємо переможців та бажаємо удачі та успіху у ІІ турі!