Щоденні Архіви: 18.04.2016

Студентська наукова конференція «Математика та економіка»

30 березня 2016 року в НАСОА відбулася студентська наукова конференція «Математика та економіка». У роботі конференції взяло участь 35 студентів денної форми навчання. З вступним словом до учасників конференції звернувся Ректор академії, член-кор. НАН України, професор О. Г. Осауленко. Він відзначив роль математики в сучасній економіці і побажав конференції плідної роботи. З доповідями виступило 14 студентів. Переможцями конференції стали Приз глядацьких симпатій отримав За змістовні доповіді відзначено таких студентів Підводячи підсумки конференції, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи професор В. О. Шевчук зазначив, що всі доповіді були цікавими і добре проілюстрованими. Окрім того, оригінальні результати студентів Д. В. Лобенка та К. Д. Кохановського і В. В. Псурцевої рекомендовані до друку.