Щоденні Архіви: 05.04.2016

Академію відвідали експерти місії Євростату

4 квітня 2016 року Національну академію статистики, обліку та аудиту відвідали експерти місії Євростату в рамках проведення глобальної оцінки національної статистичної системи України на її відповідність європейським нормам та стандартам. З гостями зустрілися ректор Академії Олександр Григорович Осауленко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Людмила Євгенівна Момотюк та завідувач відділу міжнародного співробітництва Олексій Володимирович Журавльов. Учасники зустрічі обговорили питання взаємного співробітництва, зокрема залучення НАСОА до реформуванні офіційної статистики України, запровадження європейських програм підготовки студентів, а також перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної статистики. Гостям була проведена оглядова екскурсія по Академії.

29-31 березня 2016 року в НАСОА відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Статистика»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27 листопада 2015 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році», базовим вищим навчальним закладом з дисципліни «Статистика» було визначено Національну академію статистики, обліку та аудиту (далі – НАСОА). Олімпіада з навчальної дисципліни «Статистика» – це творче змагання з дисципліни циклу соціально-економічної та природничо-технічної підготовки студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, які вивчають цю дисципліну у поточному році або закінчили її вивчати у минулі роки. Учасниками олімпіади цього року стали 54 студенти – представники 25 вищих навчальних закладів, серед яких: Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», ДВНЗ […]