Порція освітніх можливостей від PwC Україна (квітень 2019 року)

Аудиторська та консалтингова компанія PwC (PricewaterhouseCoopers) Україна пропонує безліч можливостей для професійного та особистісного розвитку студентів:

• Відкрита лекція на тему “Як залишатися конкурентоспроможним на ринку праці у світі, де автоматизація і роботизація все активніше замінюють людську працю?” від експертів у сфері аудиту PwC (PricewaterhouseCoopers) Україна. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова. Дедлайн: 13 квітня.
  • Можливість виграти iPad, вивчаючи МСФЗ! Дедлайн: 18 квітня.
  • Старт кар’єри у відділі аудиту PwC уже цього літа. Реєстрація на вакансію вже стартувала. Перший робочий день: 1 липня 2019 року. Вимоги до кандидатів та переваги для співробітників.
  • Усі вакансії для студентів.

Ще більше можливостей для молоді на сайті та у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram.