Засідання наукового студентського гуртка «Аналітик»

Відповідно до плану роботи кафедри статистики та математичних методів в економіці 12 жовтня відбулося перше у 2021-2022 навчальному році засідання наукового студентського гуртка «Аналітик».

Засідання відбулося у форматі Круглого столу «Знайомство з кафедрою», в якому взяли участь студенти-першокурсники разом із завідувачем кафедри д.е.н., професором Герасименко С.С., викладачами: к.е.н., доцентом Голубовою Г.В., к.е.н., доцентом Червоною С.П. та куратором групи к.е.н., доцентом Свистун-Золотаренко Л.О. Студенти ознайомилися з організацією навчання в Академії майбутніх фахівців-статистиків, практичними задачами, на вирішення яких буде скерована їх майбутня робота, з кон’юнктурою ринку праці статистиків-аналітиків.

На продовження засідання доцентом Голубовою Г.В. була проведена лекція-презентація на тему «Що таке статистика?». Студенти були запрошені до подальшої участі в роботі наукового студентського гуртка «Аналітик», де їх чекає ще багато цікавого та пізнавального.