Зустрічі з Dinternal Education

На кафедрі іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту відбулася зустріч з методистом по роботі з закладами вищої освіти Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Мариною Рибалко.

У дружній атмосфері викладачі кафедри ознайомилися з новинками навчально-методичної літератури з іноземних мов,  обговорили можливості вдосконалення системи дистанційного навчання за допомогою залучення інтерактивних освітніх платформ від Dinternal Education в навчальний процес академії, методи покращення мотивації студентів, умови використання новітніх підручників з іноземної мови від видавництва Pearson, способи підготовки студентів до іспитів на магістерський рівень за допомогою оновлених матеріалів видавництва та багато іншого.

Зустріч пройшла з позитивним настроєм на подальшу плідну співпрацю!