«Як захистити національний ринок від демпінгового імпорту?»

28 лютого 2023 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами кафедрою статистики, ІТ та математичних методів в економіці НАСОА було організовано зустріч із заступником директора департаменту юридичного забезпечення, начальником управління представництва інтересів Міністерства економіки України – Харабарою Тарасом Івановичем.

Здобувачі вищої освіти прослухали цікаву лекцію на тему: «Як захистити національний ринок від демпінгового імпорту?».

В контексті зустрічі мали нагоду обговорити питання захиститу національних товаровиробників, важливість гармонізації статистичних класифікацій (зокрема, УКТЗЕД), які заходи проводить Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі, які були найцікавіші справи Мінекономіки України у боротьбі з демпінговим імпортом та багато іншого.

Під час зустрічі як професорсько-викладацький склад, так і студенти мали нагоду поставити запитання, була жвава та цікава дискусія! Лекцію було проведено в теплій, дружній атмосфері.

Колектив кафедри статистики висловлює слова вдячності Тарасу Івановичу Харабарі за цікаву доповідь та практичний досвід, яким він радо поділився з учасниками зустрічі!