Співпраця кафедри статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці НАСОА з Головним управлінням статистики у м. Києві

Співпраця кафедри статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці НАСОА з Головним управлінням статистики у м. Києві

2 травня 2023 р. в рамках співпраці Національної академії статистики, обліку та аудиту та Головного управління статистики у м. Києві, а також відповідно до плану засідань наукового студентського гуртка “Аналітик” кафедри статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці, доцентами кафедри  Голубовою Г. В. та Червоною С. П. проведено вебінар для здобувачів вищої освіти ОПП «Прикладна статистика та бізнес-аналітика» на тему: «Обстеження умов життя домогосподарств м. Києва».

В рамках вебінару були обговорені методологічні питання проведення таких вибіркових спостережень, а також результати дослідження, зокрема:

  • статево-віковий склад та середній розмір домогосподарств м. Києва;
  • структура грошових доходів та витрат домогосподарств столиці;
  • прожитковий мінімум та споживчий кошик середньостатистичного киянина;
  • середнє споживання продуктів харчування на місяць одного мешканця столиці;
  • задоволеність житлово-побутовими умовами та багато інших цікавих питань.

4 травня 2023 р. з метою підвищення статистичної грамотності серед молоді та в рамках вивчення дисципліни «Маркетинг», для студентів Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА, доцентом кафедри статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці Горобець О.О., було проведено лекцію на тему: «Підходи до ціноутворення».