«Організація електронного документообігу»

«Організація електронного документообігу»

Представники кафедри економіко-математичних дисциплін та ІТ – завідувачка кафедри Єршова Ольга Леонідівна та доцент кафедри Ставицький Олександр Вікторович взяли участь у вебінарі «Організація електронного документообігу» від компанії DEALS.

З 7 по 14 грудня 2021 року відбулася серія вебінарів «Організація електронного документообігу» від компанії DEALS. Організатори заходів провели ознайомчий комплексний курс про електронний документообіг для великого та середнього бізнесу. Серед слухачів були представники малого та середнього бізнесу, працівники ІТ-департаментів відомих комерційних структур, викладачі вишів.

Курс складається із трьох модулів- вебінарів в Zoom:

  1. Електронний документообіг: нормативне регулювання та тенденції.
  2. Етапи впровадження ЕДО у компанії
  3. Технічні питання при запровадженні ЕДО

На зустрічах розглядалися питання, актуальні у цифровому сьогоденні діловодства в бізнесі: реалії впровадження систем ЕДО в Україні, можливості ЕДО та наявні «вузькі місця». По завершенні кожного модуля у слухачів була можливість задати питання доповідачам, з’ясувати особливості для конкретних випадків та ситуацій у бізнесі. Такі події дають можливість бути в курсі останніх тенденцій цифрової епохи, залишатися в тренді і розширювати професійний кругозір.