Відкрите заняття на тему «Gadgets and technology in modern life»

16 травня 2023 року доцент кафедри іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту Загородня Ольга Феліксівна провела відкрите заняття з дисципліни “Iноземна мова” на тему «Gadgets and technology in modern life» (“Гаджети і новітні технології в сучасному житті”) зі студентами 1 курсу спеціальності “Маркетинг”.

На занятті були представлені сучасні методи викладання за допомогою онлайн-засобів (зокрема, навчальної онлайн-платформи Pearson), відео та аудіоматеріалів з теми. Студенти були успішно залучені до обговорення дискусійних питань з приводу використання новітніх інформаційних технологій та приладів у житті сучасної людини, їх впливу на особистість та суспільство. Заняття пройшло в дружній навчальній атмосфері і отримало схвальні відгуки від колег, викладачів кафедри іноземних мов.