30 травня 2023 року кафедрою менеджменту, маркетингу та публічного управління за участі членів студентського наукового гуртка «Підкорювачі наукових вершин» був проведений науковий семінар на тему «Проблеми оцінки ефективності управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства».

Модератор, доцент кафедри, Наталія Гринчак, ознайомила присутніх зі змінами, які відбулися в структурі експорту та імпорту України, в період війни, які зміни відбулись в розрізі основних країн партнерів з експорту та імпорту. Обговорили, з якими викликами стикаються сьогодні підприємства в сфері зовнішньоекономічної діяльності, які фактори впливають на ефективність ЗЕД, а також розглянули методичний підхід до оцінки ефективності управління експортно-імпортною діяльністю підприємства.