Шекспірівські читання в НАСОА

Шекспірівські читання в НАСОА

У травні 2023 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулися щорічні Шекспірівські читання, які підготували і провели викладачі кафедри іноземних мов та учасники гуртка «English Club».

Цьогорічна зустріч була присвячена творчості Вільяма Шекспіра як драматурга. Присутні переглянули відео про історію заснування театру «Глобус», співзасновником якого був Великий Майстер драми. У виконанні старшого викладача кафедри Ірини Стогній прозвучав знаменитий уривок із п’єси «Як вам це сподобається» «Весь світ – театр…», український переклад натхненно та проникливо зачитала студентка ІІ курсу фінансово-економічного факультету Дар’я Cагайдачна.

Перлиною Читань стала сцена на балконі з трагедії «Ромео і Джульєтта» у виконанні студентів І курсу Обліково-статистичного факультету Іллі Мельника та Софії Щеголь, які чуттєво передали щирість почуттів кохання юних героїв.

Присутні поповнили скарбничку своїх знань про маловідомі факти з життя великого майстра та звернулися до так званого «Шекспірівського питання», з якими ознайомили учасників студентки ІІ курсу фінансово-економічного факультету Лариса Яцентюк, Марія Гузенко та Ельвіра Клаповська.

Модератор зустрічі та керівник гуртка «English Club» Ірина Стогній подякувала всім присутнім за долучення до творчої спадщини Великого Майстра.