«Глобальна продовольча безпека: виклики війни в Україні»

05 травня 2023 року кафедрою менеджменту, маркетингу та публічного управління був проведений науковий семінар на тему: «Глобальна продовольча безпека: виклики війни в Україні».

Разом з членами студентського наукового товариства  «Підкорювачі наукових вершин» обговорили питання глобальної продовольчої безпеки та місце України в її забезпеченні.

Модератор заходу В. Пархоменко зазначила, що Україна є потужним експортером агропродукції. Українську олію, хліб з української пшениці чи українську курятину можна зустріти чи не в кожній країні світу. Але через війну можливість України експортувати продукцію стрімко зменшується, причому не лише через заміновані землі, зірвані терміни посівної, а й через знищену інфраструктуру, заблоковані порти, постійну загрозу зриву зернової угоди та міграцію українців. Тому з кожним днем війни все більша ймовірність інфляції, голоду та бідності у всьому світі.

В обговоренні гострих проблем забезпечення продовольчої безпеки з боку України взяли студенти Шевчук Олександра, Савощенко Аліна, Тухтабаєва Наталья, Слінченко Катерина.