Зустріч студентів НАСОА з професором Віктором Михайловичем Пинзеником

Зустріч студентів НАСОА з професором Віктором Михайловичем Пинзеником

11 жовтня 2016 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулася відкрита публічна лекція народного депутата України,  заслуженого економіста України, доктора економічних наук,  Пинзеника Віктора Михайловича на тему: «Фундаментальні українські дисбаланси».

Учасниками лекції були студенти 3-6 курсів НАСОА та професорсько-викладацький склад Академії. Слід відзначити, що у виступі доктора економічних наук, професора В.М. Пинзеника були окреслені такі проблем вітчизняної економіки та її регулювання, як:

  • дефіцит публічних бюджетів України;
  • монетизації дефіциту бюджету (ОВДП у власності НБУ);
  • зміни споживчих цін;
  • значення ПДВ та його функції в Україні;
  • прямі, гарантовані, зовнішні державні борги України.

Багаторічна робота В.М. Пинзеника на посаді Міністра фінансів України та народним депутатом Верховної Ради України кількох скликань, досвід співпраці з міжнародними донорами України, надали професійно-практичну спрямованість лекції, в якій окреслено основні напрямки підвищення ефективності сучасної української економіки, серед яких проблеми податку на додану вартість, сальдо торгівельного балансу країни за 2004-2016 роки, дефіцит публічних бюджетів України за 2008-2015 роки.

Вкрай цікавими були і коментарі лектора щодо сучасної політики в галузі оплати праці, пенсійного забезпечення.

Беззаперечно лекція Віктора Михайловича Пинзеника, викликала неабиякий інтерес серед слухачів. Студенти та викладачі Академії мали змогу поставити свої запитання професору В.М. Пинзенику та отримали професійно-обґрунтовані відповіді. Слід вказати на демократичний стиль лекції та саму постать лектора, що сприяло її проведенню в атмосфері поваги, психологічного балансу та емоційного комфорту,

Академія щиро вдячна Віктору Михайловичу Пинзенику за цікаву зустріч, адже такі зустрічі формують в майбутніх фахівців високий рівень професійної компетентності, економічну культуру, підвищують мотивацію і бажання студентів навчатися в Національній академії статистики, обліку та аудиту.

Зустріч з народним депутатом України, доктором економічних наук, професором В.М. Пинзеником була організована за ініціативи кафедри бухгалтерського обліку Академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *