Зустріч студентів з фахівцем в сфері інкасації готівкового обігу

Кафедрою фінансів Національної академії статистики, обліку та аудиту 26 вересня 2016 року було організовано зустріч студентів фінансового факультету із Штирею Богданом Володимировичем, який є фахівцем в сфері інкасації готівкового обігу. Під час зустрічі Богдан Володимирович ознайомив студентів з теоретичними та практичними засадами проведення інкасації, проаналізував історичні аспекти її виникнення, обґрунтував необхідність оптимізації процесів готівкового обігу з урахуванням сучасного світового досвіду, який передбачає можливість залучення спеціалізованих компаній (Сash-in-Tranzit компаній або СІТ-компаній) до процесів аутсорсингу в сфері готівкового обігу, зокрема надання банкам послуг з інкасації готівки. Студенти після виступу активно задавали питання та цікавилися практичними аспектами інкасації готівкового обігу.

Кафедра фінансів висловлює особливу подяку Богдану Володимировичу за зустріч, яка значно розширила знання студентів в сфері інкасації з дисципліни «Банківська система».