Зустріч з головою Державної служби статистики України

8 листопада 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулась зустріч Голови Державної служби статистики України Вернера Ігоря Євгенійовича зі студентами першокурсниками. У ході зустрічі Ігор Євгенійович розповів студентам про особливості роботи в органах державної статистики України, престижності професії статистика, про перспективи, які чекають на студентів після закінчення Академії.

Студенти мали змогу задати питання Голові Державної служби статистики. Студентів цікавили наступні питання: які вимоги висуваються до претендентів на державну службу, чим відрізняється організація системи державної статистики в різних країнах, чи достовірна інформація надається Державною службою статистики України, хто є основними користувачами статистичної інформації.

Ігор Євгенійович завірив студентів, що по закінченню навчання вони всі будуть мати змогу працевлаштуватись в органах державної статистики.