Запрошуємо до написання наукових статей у «Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту» №1-2, 2017

Запрошуємо до написання наукових статей у «Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту» №1-2, 2017

Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує до написання наукових статей для фахового видання, збірника наукових праць «Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту» №1-2, 2017.

Збірник наукових праць внесено до Переліку наукових фахових видань України в галузі економічних наук Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.11.2014 р. № 1279.

«Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту» відображається в інституційному репозитарії НАСОА, довіднику репозитаріїв OpenDoar (Великобританія), базі даних Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського «Наукова періодика України» та Google Scholar.

У періодичному виданні друкуються статті з таких рубрик як: статистика; бухгалтерський облік, аналіз та аудит; фінансовий облік; гроші і кредит; банківська справа; світове господарство і міжнародні економічні відносини; економіка та управління; економіка підприємств; інвестування; страхування; податкова справа; фінанси; математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці; соціальна економіка і політика; суспільство; світогляд, наука, культура; педагогіка, мовознавство; вища математика.

Ознайомитися з вимогами до подання матеріалів можна на сайті видання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *