Викладачі Академії отримали сертифікати про участь у дебатах

В рамках угоди про співпрацю між Національною академією статистики, обліку та аудиту та ВШТІП Академія прикладних наук (м. Познань, Республіка Польща), за результатами участі у Циклічних міжнародних дебатах в галузі освіти та наукових інновацій, які було організовано та проведено ВШТІП Академія прикладних наук (м. Познань, Республіка Польща) 26 березня 2024 року, д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Таїсія Бондарук, к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування  Людмила Богріновцева та к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ірина Заїчко отримали сертифікати про участь у дебатах.

Щиро дякуємо ВШТІП Академія прикладних наук за можливість долучатися до цікавих заходів міжнародного рівня, підвищувати професійні компетентності та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.