День відкритих дверей у НАСОА

30 березня НАСОА в онлайн-форматі відбувся День відкритих дверей. Цього дня на зустріч завітали як  абітурієнти так і їх батьки!

У заході взяли участь:

• к.пед.н., доцент, завідувачка відділу профорієнтаційної роботи – Черушева Г.Б.;
  • к.е.н., доцент, завідувач кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Горобець О.О.;
  • к.е.н., доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці, гарант ОП «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» – Ставицький О.В.;
  • директор Фахового коледжу бізнесу та аналітики – Бугера К.С.

Під час заходу абітурієнтам було проведено онлайн-екскурсію НАСОА, ознайомлено із спеціальностями Академії та Коледжу, зосереджено увагу на особливостях навчання.

Черушева Г. Б. зосередила увагу на особливостях вступу цьогоріч, охарактеризувала спеціальності на освітні програми НАСОА.

Горобець О. О. охарактеризувала ОП кафедри – «Прикладна статистика та бізнес-аналітика» та «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

Ставицький О. В. акцентував увагу на особливостях вивчення студентами комп’ютерних наук у НАСОА.

Бугера К. С. зосередила увагу на перспективах вступу до ФКБА та на подібності спеціальностей ФКБА до НАСОА, тим самим підкресливши переваги навчання у Коледжі.

Присутні отримали детальну консультацію щодо умов вступу до Академії та Коледжу.

Зустріч відбулася у приємній та дружній атмосфері!