Відбувся семінар «Трикутник шахрайства»

Відбувся семінар «Трикутник шахрайства»

Національний Центр Обліку та Аудиту НАСОА разом з Всеукраїнською громадською організацією «Гільдія професійних внутрішній аудиторів України» (ГПВАУ) 27 жовтня 2015 року провели круглий стіл з питань ідентифікації шахрайства персоналу внутрішніми аудиторами та правового регулювання антикорупційних заходів.

Фото: Учасники круглого столу.Присутність та участь в роботі круглого столу зараховується внутрішнім аудиторам в якості річного обов’язкового підвищення кваліфікації.

Серед учасників круглого столу були як практикуючі внутрішні аудитори, так і ряд викладачів вищих навчальних закладів.

Роботу столу відкрив д.е.н, проф. президент ГПВАУ Олександр Юрійович Редько. Лектор зосередився на сучасних питаннях особливостей реалізації так званого «трикутника шахрайства» в українських реаліях менеджменту. Надалі були розкриті основні ознаки потенційно можливого шахрайства та основні заходи їх попередження, які повинні знати внутрішні аудитори.

Фото: Член ГПВАУ, канд. екон. наук Сергій В'ячеславович Селіщев.Член ГПВАУ, канд. екон. наук Сергій В’ячеславович Селіщев в другій частині роботи круглого столу звернув увагу присутніх на новели вітчизняного законодавства по боротьбі з проявами корупції.

В його доповіді були розкриті основні вимоги Законодавця до аудиторів з точки зору попередження корупційних дій менеджменту, висвітлено питання відповідальності посадових осіб та аудиторів в контексті діючого антикорупційного законодавства.

По закінченню роботи круглого столу всі слухачі отримали відповідні сертифікати ГПВАУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *