Відбувся майстер-клас від керівника журналу «Бухгалтерський облік і аудит»

Відбувся майстер-клас від керівника журналу «Бухгалтерський облік і аудит»

24 квітня 2017 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту за ініціативи факультету обліку і аудиту, кафедри теорії бухгалтерського обліку в рамках святкування Тижня факультету обліку та аудиту відбувся майстер-клас, який провів для студентів та викладачів керівник науково-практичного журналу «Бухгалтерський облік і аудит», кандидат економічних наук, доцент Янченко Юрій Володимирович.

Тема зустрічі: «Бухгалтер і суспільство: очікування, вимоги, сподівання».

Модератори заходу – завідувач кафедри теорії бухгалтерського обліку д.е.н., професор Н.М. Малюга та д.е.н., професор кафедри теорії бухгалтерського обліку В.М. Пархоменко.

«Бухгалтерський облік і аудит» – широко відомий науковцям і практикам журнал, що заснований ще у 1993 році, а перший номер якого побачив світ у січні 1994 року. І вже протягом понад 20-ти років на сторінках цього видання висвітлюються події, що відбуваються у сфері бухгалтерського обліку і аудиту, питання їх регламентації, реформування, розкриваються нові течії та наукові здобутки. Журнал має Урядові відзнаки.

Мати публікацію в журналі «Бухгалтерський облік і аудит» – престижно для кожного науковця. Редакційна колегія висуває високі фахові вимоги до публікацій.

До речі, членом редакційної колегії журналу є д.е.н., професор кафедри теорії бухгалтерського обліку Пархоменко В.М.

Юрій Володимирович Янченко з власного багатого досвіду як викладача, підприємця, директора поділився думками, які ж слід мати знання, щоб бути успішним в житті, користуватися попитом на ринку праці. Майстер-клас був побудований навколо таких питань:

  1. Що потрібно вчити? Які міжпредметні зв’язки розуміти?
  2. Якою має бути поведінка бухгалтера у взаємовідносинах з топ-менеджментом, власниками, колективом?

Виступ Юрія Володимировича й наведені приклади із життя та досвіду викликав жвавий інтерес як у студентів, так і викладачів.

Результатом цієї цікавої зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю, зокрема, через можливість публікації в журналі «Бухгалтерський облік і аудит» викладачів і студентів Академії, проведення тематичних майстер-класів у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *