Свято 1 вересня 2021!

Свято 1 вересня 2021!

1 вересня 2021 року наша дружня Академічна родина радо прийняла у свої обійми нових студентів. Цього року до Національної академії статистики, обліку та аудиту приєдналися більше 300 нових студентів.

Початок нового навчального року завжди хвилююча подія, але цього року атмосфера свята була особливо яскрава та емоційна! Адже минулого року карантинні обмеження внесли свої корективи у наше життя.

Теплими словами привітав студентів-першокурсників ректор Академії Олександр Григорович Осауленко, який підкреслив, що особливо важливою місією Академії разом з наданням міцних знань є виховання молодої еліти, на яку українська нація покладає свої надії та сподівання.

Із вітальним словом та найщирішими побажаннями здобути потужні знання, знайти свою дорогу у житті та реалізувати свої плани до студентів звернулися Голова державної служби статистики Ігор Євгенович Вернер та начальник Головного управління статистики у м. Києві Раїса Григорівна Віленчук.

Свої настанови та побажання, щоб студентські роки були сповнені яскравих незабутніх вражень та пригод, висловила перший проректор Людмила Євгенівна Момотюк.

Директор Коледжу бізнесу та аналітики Олександр Анатолійович Юрченко у своєму виступі побажав студентам успішного навчання і прагнення всіма силами здобувати знання.

Декани обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів Олексій Іванович Пилипенко та Вікторія Вікторівна Пархоменко вручили студентам-першокурсникам символічні студентський квиток та залікову книжку. Першокурсники урочисто склали Присягу студента НАСОА.

Завершилося Свято концертом за участю студентів та викладачів Академії, а також відомих українських музикантів та танцюристів.

Бажаємо нашим студентам впевнено крокувати до своєї мети, наснаги та енергії, успіхів, натхнення та вагомих здобутків у навчанні задля розвитку та слави Української Держави.