Зустріч керівництва Академії зі студентами Львівського торговельно-економічного університету

В Національній академії статистики, обліку та аудиту 2 вересня 2021 року відбулася зустріч керівництва Академії зі студентами Львівського торговельно-економічного університету, які 1 вересня 2021 року розпочали навчання по обміну відповідно до Всеукраїнської програми «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна».

Перший проректор НАСОА Момотюк Л.Є., декан обліково-статистичного факультету Пилипенко О.І. та декан фінансово-економічного факультету Пархоменко В.В. ознайомили студентів з програмою стажування, обговорили організаційні питання щодо змістовного навчання та дозвілля.