Результати Олімпіади з англійської мови

14 березня 2016 року в межах «Тижня англійської мови» в НАСОА кафедра сучасних європейських мов провела Олімпіаду з англійської мови. В Олімпіаді взяли участь студенти 1-4 курсів факультету обліку та аудиту, економіко-статистичного та фінансового факультетів.

Учасники виконували завдання, спрямовані на розвиток усіх видів мовленнєвої діяльності, демонстрували знання англійської мови та її використання у професійній економічній діяльності.

Члени комісії з підготовки та проведення заходу у складі доц., к.ф.н. М. М. Горюнової, доц., к.ф.н. Г. М. Олександрової, ст. викл. С. В. Волох, ст. викл. О. Ф. Загородньої визначили призові місця.

Переможцями Олімпіади серед студентів І курсу стали:

1. місце – Кохановський Кирил, студент економіко-статистичного факультету спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
  2. місце – Денисюк Анастасія, студентка економіко-статистичного факультету спеціальності «Економічна кібернетика».
  3. місце – Ятченко Олександр, студент економіко-статистичного факультету спеціальності «Прикладна статистика».

Переможцями Олімпіади серед студентів ІІ – ІІІ курсів стали:

1. місце – Кухтарова Аліна, студентка ІІІ курсу економіко-статистичного факультету спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
  2. місце – Ібрагімова Лола, студентка фінансового факультету спеціальності «Фінанси і кредит».
  3. місце – Хоменко Анастасія, студент економіко-статистичного факультету спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Переможцями Олімпіади серед студентів ІV курсів стали:

1. місце – Гераськіна Людмила, студентка факультету обліку та аудиту спеціальності «Обліку і аудиту».
  2. місце – Земляна Анастасія, студентка економіко-статистичного факультету спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
  3. місце – Шкурдода Юлія, студентка економіко-статистичного факультету спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Щиро вітаємо усіх переможців та учасників Олімпіади, бажаємо успіхів та нових досягнень у подальшому навчанні!