«Проблеми формування фіскальної політики економічного розвитку територій в умовах воєнного стану»

«Проблеми формування фіскальної політики економічного розвитку територій в умовах воєнного стану»

Відповідно до плану роботи кафедри фінансів, банківської справи та страхування на 2023–2024 навчальний рік, 13 березня 2024 року завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування д.е.н. професором Бондарук Таїсією Григорівною  було організовано та проведено науковий семінар на тему: «Проблеми формування фіскальної політики економічного розвитку територій в умовах воєнного стану».

Активними учасниками наукового семінару були науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», в тому числі учасники студентського наукового гуртка – «Фінансист».

Презентувавши доповідь Бондарук Т.Г. акцентувала увагу учасників заходу на особливостях фіскальної політики, обґрунтувала, що фіскальна політика в умовах війни потребує диверсифікації економіки як за рахунок оптимізації використання наявних ресурсів так і пошуку незадіяних. Висока невизначеність в умовах повномасштабних бойових дій призвела до зниження дієвості ринкових інструментів фіскальної політики та унеможливила її здійснення в традиційному форматі. Звернула увагу, що проведення фіскальної політики було зумовлено значним зростанням бюджетних витрат на забезпечення обороноздатності країни та стимулами для підтримки економіки в умовах воєнного стану.

Учасники семінару взяли участь у обговоренні дискусійних питань щодо формування фіскальної політики економічного розвитку територій в умовах воєнного стану. Науковий семінар відбувся у жвавій, доброзичливій атмосфері.