28 лютого на кафедрі статистики, ІТ та математичних методів в економіці було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Вища математика».

До складу журі увійшли:

• Горобець О.О. – к.е.н., доцент, завідувач кафедри, голова журі;
  • Ратушняк С. П. – доктор філософії (111 Математика), доцент кафедри, член журі;
  • Ставицький О.В. – к.е.н., доцент кафедри, член журі;
  • Лапіна П.С. – методист кафедри, секретар журі.

Усього в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Вища математика» взяли участь 22 здобувача вищої освіти.

За підсумками Олімпіади Дипломом ІІ ступеня нагороджена Орлова Олександра – здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого року навчання спеціальності “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” (група 23.07).

Вітаємо усіх учасників та Переможницю!

Дякуємо за участь!