Гостьові лекції – кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Кафедрою фінансів, банківської справи та страхування 15 березня 2024 року розпочато цикл відкритих лекцій та семінарів з провідними фахівцями корпорації Linkos Group, компанії-розробника М.Е.Doc. Спікером виступив – Ігор Андрійови Аладьїн. Організаторами зустрічі виступили: кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Тищенко Дмитро Олександрович та керівник навчального центру корпорації Linkos Group – Кондратюк Марина Олександрівна.

Під час перших двох занять була розглянута історія вітчизняного документообігу, особливості законодавства в цій сфері та еволюція електронного документообігу. Також студенти та викладачі кафедри набули практичний досвід по роботі з системою електронного документообігу М.Е.Doc. Були розглянуті особливості налаштування та інсталяції програми М.Е.Doc. У студентів та викладачів була можливість протестувати і перевірити основні характеристики програми.

У зустрічі брали участь студенти фінансово-економічного факультету спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 2, 3, 4 та 5 курсів, спеціальності 073 «Менеджмент» 5 курс, обліково-статистичного факультету спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» 2 курс, спеціальності 051 «Економіка» 5 курс та науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Щиро вдячні спікеру та організаторам за проведену корисну зустріч та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!