Підсумки 1 етапу Всеукраїнських студентських олімпіад кафедри «Обліку та оподаткування» у 2018-2019 н.р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28 листопада 2018 року № 1313 «Про проведення Всеукраїнських студентських олімпіад у 2018/2019 навчальному році» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді протягом трьох днів 19, 26, 28 лютого 2019 р. на кафедрі «Обліку та оподаткування» Національної академії статистики, обліку та аудиту проводився перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та навчальних дисциплін «Управлінський облік» і «Облік у банках».

У заході взяли участь 57 студентів обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів 3-5 курсів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

В результаті проведення підсумків І етапу Олімпіади на основі кількості набраних балів, журі у складі:

• голова журі – д.пед.н. професор, завідувач кафедри обліку та оподаткування – Теловата М.Т.;
  • члени журі: завідувач кафедри аудиту та підприємництва д.е.н., професор – Корінько М.Д., д.е.н., доцент, професор кафедри обліку та оподаткування – Зоріна О.А., к.е.н., доцент, доцент кафедри аудиту та підприємництва – Шульга С.В., к.е.н., доценти кафедри обліку та оподаткування – Ільченко О.О., Петраковська О.В., Безверхий К.В., викладач кафедри обліку та оподаткування – Свирида О.А.; д.е.н., професор, професор кафедри обліку i оподаткування – Пантелеєв В.П., к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування – Юрченко О.А., заступник декана обліково-статистичного факультету – Сакада Т.Д., визначило переможців.

Ними стали:

зі спеціальності «Облік і оподаткування»:

1. місце – Гуменюк Д.О.; 4 курс освітній ступінь «Бакалавр»;
  2. місце – Карпець А.А.; 4 курс освітній ступінь «Бакалавр»;
  3. місце – Харченко Н.А.; 5 курс освітній ступінь «Магістр».

з навчальної дисципліни «Управлінський облік»:

1. місце – Гуменюк Д.О.; 4 курс освітній ступінь «Бакалавр»;
  2. місце – Височанська А.В.; 4 курс освітній ступінь «Бакалавр»;
  3. місце – Карпець А.А.; 4 курс освітній ступінь «Бакалавр».

з навчальної дисципліни «Облік у банках»:

1. місце – Логвін К.В.; 4 курс освітній ступінь «Бакалавр»;
  2. місце – Кіріяк А.А.; 4 курс освітній ступінь «Бакалавр»;
  3. місце – Відейко К.Ю.; 4 курс освітній ступінь «Бакалавр».

Оргкомітет особливо відзначив високий рівень підготовки до Олімпіади та активну участь студентів:

• Долдіної К.К., Ткаченко Т.А., Томченко А.С., Герасименко А.А., Сефер’янц К.С. – студенти 3 курсу гр. ОА(б) 16.01;
  • Кас’яненко В.І., Колольян Є.Р., Борис В.Ю., Бойко А.М. – студенти 4 курсу гр. ОА(б) 15.01.

Щиро вітаємо переможців та учасників Олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів і сподіваємося, на подальші високі нагороди!