Підписано договір з Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз

20 жовтня 2016 року було підписано Договір про співпрацю між Національною академією статистики, обліку та аудиту в особі ректора Осауленка Олександра Григоровича та Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз в особі директора Рувіна Олександра Григоровича.

Умовами Договору передбачено наукове співробітництво щодо спільних розробок наукових проблем, наукових публікацій, обміном інформації, пропагандою наукових знань, проведення наукових досліджень. Додатково зазначено про взаємодію між сторонами у науково-методичному забезпеченні освітнього та навчально-виховного процесу, спільному проведенні освітніх та культурно-творчих заходів, конференцій, олімпіад та конкурсів наукових робіт.

Відповідно до умов Договору студенти Академії, які навчаються за магістерською програмою «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю», отримали можливість проходити виробничу практику у виді стажування із подальшим працевлаштуванням на посадах в Інституті судових експертиз.

Договір укладено за ініціативи кафедри аудиту Академії та Лабораторії судово-економічних досліджень Інституту.